Хомут для кріплення

Хомут - елемент додаткового скріплення між частинами димохідної системи. Його використовують для того, щоб поліпшити герметизацію на стиках димоходів. Таким чином, збільшується надійність і міцність конструкції. Після того, як всі елементи димохідної системи були встановлені та зістиковано, хомут затягується на кожному з’єднанні.

Компанія “ЄвроБудТех” пропонує два види хомутів, а саме: хомут під розтяжку та хомут обжимний відмінної якості!

Хомут обжимний Хомут під розтяжку
image045 image046

 

Хомут під розтяжку – це елемент опалювальної системи, який використовується для укріплення димової труби, що стоїть окремо від всієї конструкції. Сам хомут закріплюється на тілі димоходу, а розтяжки допомагають утримувати димохід з двох сторін. Альтернативним елементом до такого хомута може бути, так звана, ферма. Це такий елемент зі сталі, на який кріпиться димохід, що стоїть окремо.

Хомут обжимний – це такий конструктивний елемент димохідної системи, який вирізняється особливою міцністю та довговічністю використання. Хомут обжимний для димоходів характеризується тим, що його корпус і замок являють собою одне ціле. Такий ефект досягається за рахунок зварювання. Такі хомути для опалювальних систем забезпечують рівномірну ступінь стиску по всьому діаметру, вібростійкість та міцність.

Замовляйте наші хомути, адже Ваша система для опалення повинна бути міцною, стабільною та лише  найкращих комплектуючих!

Телефонуйте, і ми проконсультуємо Вас по будь-якому питанню!