Кагла для димоходу

image023

Кагла – це частина димохідної системи, яка служить, здебільшого, для регулювання тяги в системі опалювання.  Матеріалом для виготовлення цієї частини опалювальної системи є пріоритетно нержавіюча сталь. Такий вибір матеріалу є запорукою довговічності та зносостійкості кагли.

При використанні твердопаливного котла, каміна або топки кагла стає незамінним атрибутом. У закритому положенні вона пропускає тільки чадні гази, зберігає в будинку тепло і не дає йому вийти назовні. Також за допомогою кагли можна регулювати тягу в димоході, збільшуючи або зменшуючи її. Наша компанія надасть Вам якісну каглу з нержавіючої сталі, яка покращить ефективність роботи димохідної системи в кілька разів. Димохідна кагла – справді важлива частина опалювальної системи!

Щоб краще зорієнтуватися у виборі, пропонуємо Вам зателефонувати до нас та проконсультуватися з нашими кваліфікованими працівниками. Ми допоможемо Вам спроектувати опалювальну систему таким чином, щоб вона була і продуктивною і якісною і в той же час вигідною. Телефонуйте прямо зараз, адже наші професіонали будуть раді Вам допомогти!

Телефонуйте, адже у нас найбільший асортимент!