Коаксіальна труба

У коаксіальному димоході повітря, що необхідне для горіння палива, потрапляє з вулиці, а не з приміщення. Для втілення такої конструкційної особливості використовується коаксіальна труба. Її розміщують по зовнішній стіні будинку, а через подовжувач для коаксіального димоходу повітря потрапляє зсередини. Продукти згоряння виводяться через внутрішню трубу.

Труба для коаксіального димоходу дає можливість уникнути установки додаткової системи вентиляції. Димохід, який укомплектований коаксіальною трубою, проводить забір повітря не з приміщення, а з вулиці. Коаксільна труба встановлюється в отвір в зовнішній стіні будинку чи приміщення. Продукти згоряння виводяться з системи по внутрішній трубі. Таким чином, відбувається процес охолодження димохідної системи, який проходить дуже рівномірно та утримує стабільну температуру в системі.

При замовленні коаксіальної труби в “ЄвроБудТех”, ви отримаєте безліч переваг за приємною ціною!

За рахунок того, що холодне повітря йде по зовнішній трубі, а гаряче – по внутрішній, монтаж коаксіального димоходу дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

  • коаксіальна труба підвищує безпеку, завдяки охолодженню продуктів згоряння;
  • збільшує рівень ККД опалювального пристрою, оскільки холодне повітря підвищує температуру вихлопної труби;
  • забезпечує комфортні кліматичні умови всередині опалювального приміщення, адже весь цикл здійснюється зовні.

Ми виготовляємо наші труби з високоякісної сталі, стійкої до корозії та механічних пошкоджень. Оскільки ми використовуємо нержавіючу сталь, яка витримує високі температури, можете бути впевнені в справній роботі охолоджувальної системи Вашого димоходу, а відповідно і усієї опалювальної конструкції.

Купити коаксіального трубу у Львові просто, якщо подзвонити в нашу компанію. Ціна виробу дуже демократична, а установка коаксіальної труби займе лічені години. За допомогою даної екологічної системи опалення можна насолоджуватися теплом і не переживати за надійну експлуатацію обладнання.

Замовляйте коаксіального трубу для злагодженої роботи димоходу!

Читати далі

Коаксільна труба здобула свою популярність на ринку, коли стали набирати популярності малогабаритні газові установки опалювального призначення. Їх монтують в квартирах багатоквартирних будинків, що вимагає дотримання окремих норм виведення продуктів згоряння. Коаксільна труба відповідала усім потребам, адже її використання істотно зменшує довжину димохідного каналу без порушення тяги і робить можливим виведення продуктів горіння через зовнішню стіну квартири безпосередньо.

У чому полягає необхідність застосування коаксіальних труб?

Що головне, для ефективного опалення газовими пристроями і безпеки їх для оточуючого середовища? Правильно, головне – якісний вивід усіх продуктів згоряння та забезпечення надходження свіжого повітря до робочої зони пристрою.
Варіант із відведенням диму по вентиляційним каналам. котрі проведені в багатоквартирних будинках – заборонений. Окрім цього, часто виникають проблеми із постачанням розрахункової кількості кисню, який потрібен для згоряння палива у газоподібному стані.

Коаксільний димохід вирішує ці проблеми. Обидві вони зникають одночасно, при чому, з мінімальними затратами сил та часу. Достатньо лише одного отвора у несучій стіні.

КОНСТРУКЦІЯ КОАКСІЛЬНОГО ДИМОХОДУ

Димохід коаксіального типу – це двоконтурна конструкція, котра забезпечує розділення двох типів газів. Таким чином, продукти згоряння палива виводяться назовні, а свіже повітря, необхідне для підтримки горіння, надходить до котла. За конструкцією це просто дві труби різних діаметрів, розміщені одна в одній. Центральним каналом дим виводиться на вулицю, а через простір між трубами до котла надходить повітря знадвору.

Основним матеріалом, з якого виготовляють вертикальні або горизонтальні коаксіальні димоходи, є метали такого типу:

Оцинковані. Найдешевший варіант, котрий, проте, і найменш довговічний. Не те, щоб він взагалі був невартий Вашої уваги, проте раціональніше використовувати дорожчі елементи димоходу, в довговічній службі котрих Ви впевнені. Якщо ж Вам зручніше витрачати менше грошей але через певний період часу – оцинковані матеріали – Ваш варіант. Вони служать надійно, просто не так довго, як інші.

Нержавіюча сталь. Вона в рази продовжує термін експлуатації димоходів. Це варіант не найкращий, але достойний для Вашого дому. Нержавійка досить витривала та менше піддається пошкодженням і зовнішньому впливу, ніж оцинкований метал. Нержавіючі частини димоходу прослужать Вам довго, але не так, щоб Ви взагалі забули про них.

Сталі, стійкі до речовин із вмістом різноманітних кислот. Це оптимальний варіант, котрий радять професіонали для облаштування димоходів коаксіального типу. Адже тоді він є стійким до будь-яких продуктів згоряння, котрі можуть бути доволі агресивними та руйнувати стінки димоходу. Тим паче, за нинішніх умов, коли топливо може містити різноманітні сторонні сполуки у своєму складі. Тоді краще, щоб Ваш димохід зумів встояти проти їх впливу, навіть якщо в цьому і не буде потреби. Просто Ви будетет впевнені та спокійно, що в разі якоїсь неприємної оказії, Ваш димохід спрацює на всі 100% і йому це не зашкодить

З якими проблемами можна зіткнутись, якщо купити димохідне обладнання не в нас, а в сумнівних фірм із дешевою пропозицією:
1. Ви втратите більше коштів, ніж зекономите на покупці. Адже дешеве обладнання – неякісне. Воно швидко ламається та потребує постійного ремонту чи заміни.
2. Отримаєте неякісне виведення продуктів згорання, що може бути небезпечним для Вашого здоров’я.
3. Погані труби не функціонують потрібним чином, не отримують кисень, котрий потрібен для горіння.

ЧИ ВАРТО МЕНІ КУПУВАТИ КОАКСІЛЬНУ ТРУБУ?

Цим питанням задаються багато чоловіків, котрі намагаються прорахувати найкращі варіанти облаштування димоходу. Звісно, Ви піклуєтесь про якість, шукаєте розумну цінову пропозицію та найкращі умови сервісу. В такому випадку – ВИ потрапили туди, куди слід.
Ми пропонуємо коаксильні труби від українського виробника. Вони відповідають усім вимогам та стандартам якості, встановленим в нас та у європейських країнах. Коаксільна труба забезпечить Вам правильну циркуляцію кисню всередині димоходу, та необхідний рівень тяги.

Наша компанія працює на базі європейських технологій, що дозволяє виготовляти надзвичайно якісну продукцію зп доступними цінами. Тож нехай Вас не лякає така демократична цінова політика. Ми працюємо у вищому якісному сегменті ринку, а ціни у нас тримаються на досить низькому рівні завдяки тому, що усі потіжності виробничі знаходяться в Україні.

Чому варто обрати нас:
– гарантії;
Ми працюємо уже багато років у цій галузі. Знаємо кожен нюанс, кожну дрібничку. Саме тому, можемо гарантувати Вам, що всі роботи будуть проведені на вищому рівні, а матеріали служитимуть вірою та правдою.
– висока якість;
працюємо лише з кращими матеріалами, адже дбаємо про свою репутацію, та вважаємо, що свою справу треба робити добре, або не робити взагалі.
– обслуговування на вищому рівні;
Знаємо, яким повинен бути хороший сервіс та надаємо його своїм клієнтам. «Європейські будівельні технології» – це компанія європейського рівня, як Ви розумієте із самої назви. Ми підтверджуємо її.
– товари із якісної сталі;
Слідкуємо за тим, щоб сталь була висококласна, міцна та довговічна. Тільки із такої сировини можна зробити хороші частини димоходу, котрі відповідатимуть усім стандартам та служитимуть відповідно довго.
– авторитет на ринку;
Нам довіряють як великі компанії, так і власники невеличких приватних будинків. У кожному разі ми надаємо товари та послуги із встановлення найвищого ґатунку.

[collapse]