Конденсатовідвід

кондексато

Розмір елементу
 d  100 110 120 130 140 150 160 180 200 220 230 250 260 280 300

 

Конденсатовідвід є обов’язковим елементом димоходу для опалювального газового обладнання. Він необхідний тому, що виділяється велика кількість водяної пари при спалюванні природного газу. Тобто, цей елемент виводить назовні конденсат з труби димоходу. Встановлюється він вертикально. Якщо конденсатовідвід встановлюється на підлогу і функціонує окремо, то виникає потреба відведення вологи. Рекомендується встановлювати конденсатовідвід в димоходах для колонок та газових котлів. 

Наша продукція  виготовляється з високоякісних матеріалів!

 Конденатовідвід зазвичай виготовляється з нержавіючої сталі, і має поліровану поверхню. Матеріалом виготовлення є міцна, корозостійка сталь, яка витримує високі температури та характеризуюється низьким коефіцієнтом термічного розширення. Також така сталь має високі механічні показники та є теплопровідною. Саме тому вона використовується в системах теплообміну та подовжує срок використання системи опалення вцілому.

 Ми пропонуємо Вам конденастовідводи з високим вмістом хрому, що забезпечити високі якісні характеристики Вашої системи опалення. При купівлі нашої продукції, Ви отримуєте не лише технічно досконалий та довговічний екземпляр, а й гарантію його справної роботи.

Телефонуйте, і ми надамо якісне обладнання!