Гільзування та монтаж димоходів у Львові

З часом димоходи сильно зношуються настільки, що їх очищення – це марна трата часу. Але завжди є вихід навіть з цієї ситуації. Найчастіше рекомендується реконструювати канал або гільзувати димохід. Перший варіант є складним, так як потрібно перебудувати не лише весь канал, але й півбудинку за одно. Враховуючи невигідність цього шляху, наші спеціалісти рекомендують Вам скористатись послугою гільзування димоходів.

Гільзування димоходу – це встановлення в уже існуючий димохід нової труби з нержавіючої сталі. В залежності від розмірів каналу, застосовуються труби різної товщини та перерізу. Звичайно, у такий спосіб не можна врятувати димохід від зношування, але можна забезпечити гідроізоляцію стінок димохіднох шахти. Гільзування забезпечує герметичність, покращує тягу, а гладка поверхня нержавіючої сталі зменшує накопичення сажі.

При гільзування димоходу, в старий цегляний димовий канал встановлюється вставка – нова герметична труба з нержавіючої сталі (гільза) або гнучка синтетична труба. Оптимальний діаметр і форму нової труби підбирають, враховуючи особливості димоходу і характеристики опалювального пристрою. Гільзування димового каналу (гільзовка, загільзовка, вставка, вкладиш), в більшості випадків, виконується в прямому вертикальному димоході з цегли. Коли димовий канал має вигини і переломи, то гільзування димоходу сталевими трубами можна здійснити тільки з частковим руйнуванням старого димоходу.

Необхідність гільзування димоходу

Сучасний димар – інженерно-технічна споруда, де від якості матеріалу труби і від герметичності каналу залежить пожежна безпека будинку. Некваліфіковані будівельники при недбалості виконробів використовують для кладки димоходу пустотіла або силікатна цегла на цементний розчин, перев’язка зі щілинами, на внутрішніх стінках висить застиглий розчин, в каналі арматура і виступаючі плити міжповерхових перекриттів, звужене перетин, зате зверху оголовка якісь “будиночки” з черепицею. Безладне відношення будівельників до “нового” димоходу або експлуатація “старого” димоходу без профілактичного обслуговування призводить до необхідності гільзування димового каналу.

  • Створення герметичності
  • Збільшення тяги для
  • Зменшення утворення сажі
  • Збільшення строку служби димоходу

Гільзування димоходу необхідне навіть у тих випадках, коли ви впевнені у тому, що кладка цегли зроблена «на совість». Ви можете убезпечити свій будинок від можливої появи тріщин в стінах.

Гільзування димового каналу модульною системою димоходу зі сталі

Загільзовка димового каналу відбувається шляхом установки жорсткої конструкції з модульних труб в наявний прямий димохід. Нержавіюча сталь дозволяє виготовити вставку певної форми (прямокутник, овал) або вибрати димохід з готових модульних елементів, підібравши гільзу оптимального діаметру і товщини (0,8 і 1 мм). При гільзуванням димового каналу сталевими трубами, є можливість передбачити в конструкції всі необхідні димохідні вузли (ревізії і прочищення, конденсатосборник, шибер) відповідно до будівельних норм і правил пожежної безпеки. Модульна конструкція створить герметичність, круглий перетин каналу поліпшить тягу, гладка поверхня зменшить утворення сажі, а кислотостійка нержавіюча сталь (саме сталь, а не оцинковка) буде витримувати агресивна дія конденсату.

Гільзування димоходу гнучкою нержавіючою трубою

Гільзування димового каналу гнучкою нержавіючою трубою є не найкращим рішенням. Гнучка труба має деякі недоліки: гофрована структура сприяє скупченню сажі і конденсату, має меншу товщину стінки і недовгий термін служби.

Обмуровка внутрішньої поверхні каналу

Обмуровка (Швабровка) внутрішньої поверхні димового каналу вогнестійкою сумішшю дозволяє заповнити всі щілини термостійкої масою і вирівняти зсередини поверхню цегляного димоходу, практично без зменшення перетину каналу. При проведенні обмурівки внутрішньої поверхні труби в високих вертикальних димоходах, в нижній частині димового каналу створюється технологічний отвір, яке після закінчення обмурувальних робіт закладається. Вартість обмурівки нижче вартості гільзування димоходу, але не дає гарантії герметичності димового каналу.

Якісне гільзування та монтаж димоходів у Львові

  • Професійні майстри мають великий досвід.
  • Ми використовуємо лише якісні матеріали
  • Короткий термін виконання робіт
  • Вигідна ціна на монтаж

Монтаж димоходів ми виконуємо якісно та професійно. Під монтажем димоходу мається на увазі процес, котрий включає в себе збір та монтаж димохідних труб і їх елементів. Неправильно зроблений димохід нерідко є причиною нещасних випадків, спричинених пожежею. Від правильного монтажу залежить не лише безпека Вашої родини, але й правильна робота каміну, печі чи газового котла.

 Замовляйте монтаж димоходів за низькою ціною у нас!

Зберегти

Зберегти

Зберегти