Гільзування та монтаж димоходів у Львові

Наша компанія-виробник “Європейські будівельні технології” продає і встановлює димарі та супутнє обладнання у м.Львів. Виробництво виробів відбувається з використанням інноваційних технологій, які підвищують термін служби димоходів і покращують функціональні характеристики. В спектр наших послуг входить:

Продажа димарів та комплектуючих

Наша перевага полягає в доступних цінах на димоходи й елементи з нержавіючої та оцинкованої сталі. Завдяки використанню цих матеріалів, ефективність виведення продуктів згоряння по димоходу значно збільшується, незалежно від погодних умов. Гладкі стінки труб не затримують попіл, тому димар не забивається.

Установка і монтаж димоходів

Мобільність конструкції металевих димоходів прискорює і спрощує процес монтажу димоходів. Частини конструкції ідеально стикуються один з одним, що забезпечує повну паро- та газонепроникність.

 

Гільзування димоходів та монтаж

З часом димоходи сильно зношуються настільки, що їх очищення – це марна трата часу. Але завжди є вихід навіть з цієї ситуації. Найчастіше рекомендується реконструювати канал або гільзувати димохід. Перший варіант є складним, так як потрібно перебудувати не лише весь канал, але й півбудинку за одно. Враховуючи невигідність цього шляху, наші спеціалісти рекомендують Вам скористатись послугою гільзування димоходів.

Гільзування димоходу – це встановлення в уже існуючий димохід нової труби з нержавіючої сталі. В залежності від розмірів каналу, застосовуються труби різної товщини та перерізу. Звичайно, у такий спосіб не можна врятувати димохід від зношування, але можна забезпечити гідроізоляцію стінок димохіднох шахти. Гільзування забезпечує герметичність, покращує тягу, а гладка поверхня нержавіючої сталі зменшує накопичення сажі.

Слід відзначити, що при недостатньому догляду за димоходом, а саме відсутність регулярної очистки, може загорітись сажа. Температура горіння сажі близько 1200°С. Цієї температури достатньо, щоб цегляний димохід був зруйнований і перестав працювати. У тому випадку, якщо димохід був загільзований, зіпсується лише гільза з нержавіючої сталі, яку можна легко замінити без витрачання купи часу та грошей.

Навіщо ж потрібно гільзувати димохід?

  • Створення герметичності
  • Збільшення тяги для
  • Зменшення утворення сажі
  • Збільшення строку служби димоходу

Гільзування димоходу необхідне навіть у тих випадках, коли ви впевнені у тому, що кладка цегли зроблена «на совість». Ви можете убезпечити свій будинок від можливої появи тріщин в стінах.

Наша компанія здійснює якісне гільзування димоходів у Львові:

  • Професійні майстри мають великий досвід.
  • Ми використовуємо лише якісні матеріали
  • Короткий термін виконання робіт
  • Вигідна ціна на монтаж

Монтаж димоходів ми виконуємо якісно та професійно. Під монтажем димоходу мається на увазі процес, котрий включає в себе збір та монтаж димохідних труб і їх елементів. Неправильно зроблений димохід нерідко є причиною нещасних випадків, спричинених пожежею. Від правильного монтажу залежить не лише безпека Вашої родини, але й правильна робота каміну, печі чи газового котла.

 

Замовляйте монтаж димоходів за низькою ціною у нас!

 

Зберегти

Зберегти