Скоба для димоходу

При облаштуванні системи опалювання, рано чи пізно постає питання надійної фіксації та об’єднання усіх складових елементів. Оскільки вся система виготовлена з нержавіючої сталі, то і комплектуючі, що будуть тримати її разом, мають також бути з такої сталі. Саме тому, при організації опалення будь-якого будинку такими необхідними є скоби з нержавіючої сталі

image040

Скоба призначається для кріплення горизонтальних і вертикальних ділянок димоходу до стіни за допомогою подовжувальної шпильки. Розрахунок скоби проводиться з урахуванням ваги елементів, а також тієї відстані, на якій знаходиться труба димоходу від поверхні кріплення. Виготовляється скоба для опалювальних систем зі сталі, як і всі інші деталі димохідної системи. Вона надійно закріплює елементи між собою, фіксуючи димохід в певному положенні.

Замовляйте скоби для димоходів вже зараз, і гарантовано отримуйте якість, професіоналізм, та кваліфіковану технічну підтримку нашого персоналу у подарунок! Ми раді допомогти Вам в облаштуванні Вашої системи опалення!

Телефонуйте, адже ми гарантуємо якісну продукцію!